Конкурс
фахової майстерності «Кращий за професією» здобувачів освіти Міжшкільного навчально - виробничого комбінату трудової та професійної підготовки і профорієнтації школярів та молоді м.Павлограда

З метою підвищення якості професійного навчання, пропаганди професій, вдосконалення форм, методів і засобів виробничого навчання в МНВК був проведений конкурс фахової майстерності.
Основними завданнями конкурсу є:
- формування позитивної громадської думки щодо праці робітників, пропаганда трудових досягнень і поширення передового досвіду;
    залучення молоді в реальний сектор економіки;
- виявлення, поширення і впровадження в виробничий процес раціональних прийомів і методів, спрямованих на підвищення продуктивності праці.
Конкурс фахової  майстерності на виявлення «Кращого за професією» серед здобувачів освіти проводиться щорічно. У 2020-2021 навчальному році конкурс проходив серед здобувачів освіти по кожній професії окремо.
Початковий етап включав теоретичне завдання у вигляді тесту на знання спецтехнології, термінів, матеріалознавства за професією, другий етап - виконання виробничого завдання.
       Підведення підсумків конкурсу фахової майстерності на кращого здобувача освіти з професії здійснювало журі, шляхом відкритого голосування. Члени журі конкурсу давали оцінку практичних робіт учасників конкурсу, і рівня їх теоретичної підготовки в межах, встановлених конкурсними завданнями. В ході конкурсу члени журі контролювали правильність трудових прийомів, технологічну грамотність ведення робіт, час виконання завдань,  дотримання вимог охорони праці та техніки безпеки.
Переможці конкурсу визначалися за кращими показниками виконання конкурсних завдань. Основними критеріями оцінки результатів виконання конкурсних завдань були:
• продуктивність праці і якість виконаних завдань;
• рівень теоретичної підготовки;
• застосування раціональних прийомів і методів праці;
• виконання учнівських норм часу (виробітку) на конкурсне завдання;
• ступінь виробничої самостійності учня при виконанні конкурсних завдань;
• дотримання вимог безпеки праці при виконанні конкурсних завдань.